gazpostach

У свято «Вербної неділі» можна було переглянути виставу “Розпни його”До часу Великого посту члени християнської молодіжної спільноти «Знамення» підготували  виставу «Розпни Його», з якою відвідують села та міста Тернопільської області.

У виставі розповідається про події  в Єрисулимі від Квітної неділі до Воскресіння Христового. Показується життя людей, їх ставлення до Ісуса, страшний жаль і біль під час Хресної дороги Спасителя, та найголовніше – радість світлого празника Воскресіння!

У свято «Вербної неділі», 24 квітня, за словами голови ХМС “Знамення”  Ілони  Ігнатьєвої, члени спільноти вирішили показати виставу “Розпни Його” для жителів  рідного Тернополя у приміщені Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки .

Того дня виставу мали змогу подивитися жителі Тернопільського, Теребовлянського, Збаразького і Зборівського районів. До слова, ХМС “Знамення” здійснює  такі виїзди з театральним дійством уже кілька років.  І цього тижня, до Великодня, ще чимало глядачів Тернопільщини зможуть переглянути її.

 

                          

 

                           

          

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*