gazpostach

У Струсові відкрили пункт екстреної медичної допомоги16079Пункт постійного базування бригади «швидкої допомоги» урочисто відкрили у селі Струсів Теребовлянського району. У відкритті взяв участь голова ОДА Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук, головний лікар обласного Центру екстреної меддопомоги Михайло Джус.

– Сьогодні влада робить певні кроки, які сприяють вирішенню нагальних проблем. Я переконаний, що завдяки відкриттю нового пункту «швидкої» буде врятовано не одне людське життя, — зазначив Степан Барна.

На функціонування закладу з обласного бюджету виділено 320 тис. грн. Голова Тернопільської ОДА доручив максимально забезпечити якісне надання медичних послуг, а також мати стовідсоткову наявність необхідних медикаментів.

– Ми живемо у непрості часи. Чимало питань і викликів стоять перед нами. Але розвиток України починається з ось таких, на перший погляд простих, але дуже важливих подій – відкриття медичних станцій, – наголосив очільник облради Віктор Овчарук. – Як відомо, в Україні триває медична реформа. Не секрет, що відбуватиметься оптимізація медичної галузі. Водночас реформа передбачає надання якісних медичних послуг, у тому числі тим, хто звертається за першою медичною допомогою. Тому сьогодні хочу щиро привітати усіх струсівчан і медичний персонал із відкриттям пункту постійного базування бригади екстреної допомоги. Це наслідок старання і праці багатьох людей.

Фахівці новоствореної «швидкої» села Струсів надаватимуть екстрену медичну допомогу більше 8 тисячам мешканців, які проживають в 11 населених пунктах: крім Струсова – це Різдвяни, Нова Брикуля, Стара Брикуля, Заздрість, Тютьків, Варваринці, Бернадівка, Налужжя, Дарахів та Хмелівка. Раніше на виклик до мешканців району прибували медики з Теребовлянської станції «Швидкої медичної допомоги». Відтак тепер, дотримуючись встановленої норми, бригада «швидкої» доїжджатиме в межах сільської місцевості протягом 20-ти хвилин. До слова, норматив прибуття невідкладної медичної допомоги у межах міста становить 10 хвилин.

– До кінця року аналогічні пункти відкриються ще у Бережанському, Збаразькому та Бучацькому районах, — додав головний лікар обласного Центру екстреної меддопомоги Михайло Джус.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*