07.02.2023 09:22

Повідомити про новину

Поширити:

1009Взимку НАБУ затримало кілька осіб з керівництва правоохоронних органів Тернопільщини та адвоката, підозрюваних у хабарництві на 12 тисяч доларів. Що відомо про розслідування, і коли у ньому буде поставлено крапку?
Оскільки розслідування проводиться у Києві, то довідатися про його хід у правоохоронних органів області – марно. Та все ж редакції «Свободи» вдалося дізнатися деякі подробиці. Отже резонансна кримінальна справа досі на стадії досудового розслідування. У середині квітня керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницьким продовжено строк досудового розслідування до чотирьох місяців – до 25 червня. Це пояснюється тим, що досі не закінчено судово-фоноскопічної експертизи, технічної експертизи документів, судово-почеркознавчої експертизи та низки інших. Також мають вивчити вміст комп’ютерної техніки, вилученої в рамках кримінального провадження.
У квітні слідчі судді Солом’янського районного суду м. Києва розглянули низку подань Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – про продовження строку відсторонення фігурантів резонансної справи від посад та продовження запобіжних заходів. Підозрювані перебувають під домашнім арештом, декому суд змінив цілодобовий домашній арешт на заборону відлучатися з дому з 22 год. до 07 год. Також один із фігурантів звільнений під заставу у розмірі майже 350 тисяч гривень.
Ольга КУШНЕРИК
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.