gazpostach

У сервісному працюють без обіду280785Віднедавна працівники обласного сервісного центру МВС в Тернопільській області працюють без обідньої перерви та починають свій робочий день на півгодини раніше.

«Раніше наш робочий день починався о 9-й годині. Проте тернополяни займали чергу ще задовго до відкриття сервісного центру. Тому було прийнято рішення о 8 год. 30 хв. проводити огляд автотранспорту, а вже о 9 год. оформлювати інші документів.

Також ми вирішили працювати без обідньої перерви. Адже розуміємо, що на вулиці спека і тернополяни не можуть вичікувати у довжелезних чергах. Натомість наші працівники працюють позмінно, тому мають час на обід і на якісне виконання своєї роботи», – зауважив  в.о. директора сервісного центру МВС України в області Святослав Вишневський.

Серед нововведень також – встановлення веб-камер на другому поверсі центру. Тепер подивитися, чи є там великі черги, можна в будь-який час, зайшовши на сайт Головного сервісного центру.

Купуючи автомобіль, звертайтеся у сервісний центр МВС, аби не стати жертвою шахраїв, радить Святослав Вишневський.

«З початку року нашими працівниками під час огляду було виявлено 20 автомобілів з підробленими агрегатами-кузовами, 17 з підробленими документами і 3 автомобілі, які розшукуються Інтерполом. Такі проблеми виникають, коли люди купують автівки на базарі, або консультуються по телефону, не вимагаючи показати відповідні документи».

До кінця року планують ще й запровадити електронні черги та спростити низку процедур. Зокрема, ліквідують так звану кабінетну систему: людині не доведеться ходити від «віконечка до віконечка», документи оформлятиме один спеціаліст.

Наталя ХОМА, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*