Повідомити новину

Поширити:

260032Останнім часом невеличке село Серединки Буцнівської сільської ради Тернопільського району, в якому налічується менше сотні домогосподарств, виявило бажання спорудити централізований сільський водопровід. Ініціативу місцевої громади підтримала компанія «Агропродсервіс», яка виділила їй кошти на придбання більше сотні метрів труб та цебрин для артезіанської свердловини, бетонних кілець та інші необхідні спеціальні матеріали.
У результаті злагодженої співпраці агрофірми,  Буцнівської сільради і територіальної громади у Серединках успішно зреалізовано цей вагомий проект вартістю майже у півмільйона гривень.
Як зазначив керівник тамтешньої філії «Агропродсервісу» Іван Лаць, днями воду з централізованого водопроводу отримали мешканці перших будинків, а найближчим часом живильна рідина надійде на всі серединківські обійстя.
До речі, це не єдина соціальна тема, в якій задіяний «Агроподсервіс». Уже до жнив ця соціально відповідальна компанія допоможе тамтешнім селянам почистити, облагородити і зарибнити місцевий ставок, взявши на себе більше 50 відсотків усіх затрат на цю корисну для серединківців справу.
Тарас БОГДАНЮК