gazpostach

У рейтингу найкращих голів ОДА за перше півріччя 2017 року Степан Барна піднявся на друге місцеКомітет виборців України склав рейтинг, в якому вишикував українських губернаторів від найгірших до найкращих за підсумками їхньої діяльності в І півріччі 2017 року. Для створення рейтингу використовували дві складові: показники соціально-економічного розвитку регіону та результати опитування експертів.

За результатами аналізу, останню (24-ту) сходинку рейтингу посів черкаський губернатор Юрій Ткаченко. Фахівці комітету з’ясували, що впродовж І півріччя в області було зафіксовано зниження темпів промислового виробництва на 3,6 відсотка.

Також експерти зауважили, що в області є проблеми щодо подолання корупції. Суттєві недоліки були зафіксовані і стосовно проведення виборів до об’єднаних громад.

Інші місця на останніх сходинках рейтингу посіли очільники Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук (20), Чернівецької – Олександр Фищук (21), Рівненської – Олексій Муляренко (22) та Волинської – Володимир Гунчик (23).

На думку експертів КВУ, ці керівники областей перебувають у зоні «ризику» та найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

Водночас, за висновком комітету, очолили рейтинг голови Харківської (Юлія Світлична), Тернопільської (Степан Барна), Закарпатської (Геннадій Москаль), Кіровоградської (Сергій Кузьменко) та Донецької (Павло Жебрівський) обласних державних адміністрацій.

Щодо голови Тернопільської ОДА Степана Барни, то він піднявся на друге місце з четвертого. У І півріччі цього року в регіоні мало місце зростання рівня промисловості. Так, індекс промислової продукції у січні-травні 2017 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, становив 106,8 відсотка. Експерти також відзначили реалізацію інфраструктурних проектів області. Зокрема відкриття на початку липня в Тернополі реконструйованого лабораторного корпусу «Університетської лікарні», будівництво якого тривало з 2011 року. Вартість оновлення становила 40 млн грн, устаткування було закуплено у швейцарського виробника.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*