gazpostach

У рамках програми «Доступні ліки» вже виписано більше 188 тисяч рецептівЗ 1 квітня 2017 року в Україні почала діяти урядова програма «Доступні ліки». За цей час на Тернопільщині до програми приєдналися 260 аптек, виписано 188 тисяч рецептів на суму 4,6 млн. грн. Про це стало відомо під час засідання чергової колегії обласної державної адміністрації.

Як зазначив голова ОДА Степан Барна, такі показники є одними з найкращих в Україні. Утім, за словами очільника області, потрібно збільшити кількість аптек, які будуть задіяні у цій програмі. Адже для того, щоб компенсувати різницю на придбання лікарських засобів є достатній ресурс.

– Кабінет Міністрів для реалізації програми «Доступні ліки» надав Тернопільській області 13,7 млн. грн. Таким чином, потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою могли покращити стан здоров’я, отримати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою, – зауважив Степан Барна.

Нагадаємо, детальніше з усіх питань щодо реалізації програми «Доступні ліки» можна звертатися на урядову «гарячу лінію» 15-45 або ж на «гарячу лінію» управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА за номером телефону – (0352) 52-10-71.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*