gazpostach

У Раді зареєстровано президентський проект постанови про звільнення членів ЦВК771Документ №4789 від 3 червня з’явився на сайті парламенту у вівторок, 7 червня. Текст проекту постанови відсутній, його вже передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

Як заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі “5 каналу”, нові члени Центрвиборчкому можуть бути затверджені у вересні.

“Питання залежить від того, яка мета поставлена. Якщо мета поставлена призначити 12 членів виборчої комісії, і абсолютно нових, не з існуючого складу комісії, то цілком очевидно, що під час поточного виборчого процесу на семи виборчих округах, очевидно, така річ є дещо ризиковане. І якщо таке завдання стоїть призначити 12 членів ЦВК, то, я думаю, більш реальна перспектива у вересні “, – сказав він.

Магера додав: “Якщо питання не стоїть гостро щодо заміни без винятку всіх 12 членів комісії, то я не виключаю, що це питання може бути вирішене вже на наступній тижня, пленарного або ще трохи пізніше”.

У 12 з 15 членів ЦВК семирічний термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, але вони продовжують виконувати свої обов’язки на підставі змін до закону України “Про Центральну виборчу комісію”, які були внесені в березні 2014 року з метою забезпечення безперервності виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*