gazpostach

У понеділок стартує реєстрація на ЗНОВажлива інформація для абітурієнтів з Тернопільщини: наступного тижня розпочнеться реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це на брифінгу повідомив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

За його словами, офіційний старт реєстрації на основну сесію ЗНО – 6 лютого о 10:00 год. Триватиме вона до 17 березня. В той же час, зміни до реєстраційних даних вноситимуться до 31 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня по 16 червня.

Обов’язковий предмет для ЗНО, результати якого будуть враховуватися як державна підсумкова атестація, – українська мова та література. Другим обов’язковим предметом є математика або історія України. Результати цих з предметів також будуть зараховані як ДПА. Третій предмет випускник обирає з переліку 12 предметів, з яких проводиться тестування. Четвертий предмет випускник обирає за власним бажанням, результати з нього будуть зараховані як результат вступу до ВНЗ.

Реєстрація на додаткову сесію ЗНО для учасників АТО та осіб, що проживають на неконтрольованих територіях пройде з 3 до 20 травня. Вона триватиме з 3 по 12 липня.

– Випускники шкіл реєструються через загальноосвітній заклад. Всі інші особи, які бажають скласти ЗНО, можуть зареєструватися самостійно через сайт УЦОЯО, – додає директор УЦОЯО Вадим Карандій. – Також при вступі до ВНЗ у 2017 році будуть враховуватися результати ЗНО 2016 року.