gazpostach

У Польщі створять профспілку українських працівниківZemanta Related Posts ThumbnailУ польському Катовіце відбулися установчі збори профспілки українських працівників, на яких вирішили передати документи про створення спілки на реєстрацію.

Про це повідомляє  Польське радіо.

Директор міжнародного відділу Загальнопольського альянсу профспілок Пьотр Островський зазначив, що створення нової організації є спільною ініціативою українців, які нарікають на різні форми дискримінації при працевлаштуванні у Польщі, та Загальнопольського альянсу профспілок, який прагне допомогти їм боротися за свої права.

“Українці, які найчастіше працюють нелегально, не тільки не охоплені мінімальними нормами права праці і соціального забезпечення, а й їх просто експлуатують і обманюють. Вони не знають своїх прав і не знають, до кого звернутися за допомогою”, – наголосив директор.

Він додав, що інколи українці навіть стають жертвами торгівлі людьми.

Організатори розраховують, що нова профспілка сприятиме забезпеченню українським працівникам умов, передбачених Міжнародною організацією праці, і надасть гарантію забезпечення українцям мінімальних стандартів праці, прийнятих у Польщі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*