07.02.2023 10:01

Повідомити про новину

Поширити:

Zemanta Related Posts ThumbnailГолова Національної поліції Хатія Деканоїдзе та міністр юстиції Павло Петренко презентували нове управління у складці поліції, яке контролюватиме дотримання прав людини в слідчих ізоляторах.
Про це вони розповіли у понеділок на спільній прес-конференції, передає журналіст 24 Каналу.
Як зазначила Деканоідзе, управління стежитиме за дотриманням прав тимчасово ув’язнених та співпрацюватиме у цій сфері з Мін’юстом. За її словами, також буде створено єдиний електронний реєстр, де буде зберігатися інформація про затриманих.
У свою чергу міністр юстиції додав, що його відомство набирає адвокатів в центри безоплатної правової допомоги (загалом їх буде 400), які надаватимуть кваліфіковану допомогу затриманим.
“Кожна людина має право на адвоката протягом 2 годин від затримання. І вже 70 тисяч людей в цьому році отримали їх від держави”, — зазначив Петренко.
До слова, на думку голови Національної поліції Хатії Деканоідзе, потрібно внести значні зміни до Кримінального процесуального кодексу України, оскільки його недосконалість допомагає злочинцям уникнути покарання.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.