gazpostach

У Настасові – форум аграрних інновацій2111Учора на базі компанії «Агропродсервіс» відбувся Всеукраїнський форум аграрних інновацій «Нове зернятко» – Настасів-2016. У ньому взяли участь міжнародні та вітчизняні провідні спеціалізовані компанії і кілька сотень представників аграрного бізнесу з усієї України.

За своїм змістом цей унікальний захід істотно відрізнявся від звичних «Днів поля» і був організований за кращими традиціями європейського агробізнесу. Провідні вітчизняні й зарубіжні експерти на практиці продемонстрували учасникам цього масштабного інноваційного проекту весь комплекс аграрного виробництва: від вирощування сільгоспкультур на демополях – до підготовки насіння на потужностях ПАП «Агропродсервіс».

Ініціатор проведення форуму, генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський так оцінив захід: «Це був своєрідний майстер-клас поєднання сучасних технологій новітньої аграрної науки, прогресивної організації виробництва, співпраці з компаніями-партнерами – виробниками засобів захисту рослин, добрив і насіння».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*