05.02.2023 13:12

Повідомити про новину

Поширити:

54Після підвищення тарифів на газ і, відповідно, послуг з теплопостачання кількість заявників на отримання субсидій може зрости на 50%. У цьому випадку 35 млрд грн, виділених в цьому році, може не вистачити.
Про це під час круглого столу в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України сказав директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передає Укрінформ.
«35 млрд грн на виплату субсидій може не вистачити. Якщо не ростуть доходи населення, то таке населення не зможе оплачувати житлово-комунальні послуги. Прямої залежності немає, але кількість субсідіантов після підняття ціни на газ може вирости на 50%», – сказав він.
Він нагадав, що в минулому опалювальному сезоні субсидії отримували 5,5 млн домогосподарств.
«За результатами опалювального періоду можемо констатувати, що була організована досить налагоджена робота по призначенню житлових субсидій. Субсидії отримували майже 36% споживачів», – сказав Музиченко.
Він підкреслив, що для тих, хто вже раніше подавав заявку, субсидії повинні бути змінені в автоматичному режимі, без звернення громадян.
Як повідомлялося, ціна на газ для ТКЕ з 1 травня зросте до 6879 грн за 1 тис. кубометрів. Оскільки ціна на газ становить 76% у структурі тарифів на теплопостачання, з нового опалювального сезону ціна на опалення зросте вдвічі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.