gazpostach

У Малій Плавучій не міліють джерела духовності2208Цьому сприяють патріоти, котрим небайдужа доля села.

І перший з них – Богдан Завитій, директор будівельної фірми ПП «Явір-90». Завдяки йому в селі постала нова церква святих Апостолів Петра і Павла.

Задум збудувати храм виник після того, як пану Богдану приснилося, нібито він притягнув будівельний кран до старого костелу. «Чому я тут, – думав, – адже фірма в Тернополі?» Цей сон, зізнається він, був віщим. Після нетривалих роздумів, чоловік постановив таки збудувати в рідному селі на місці напівзруйнованого костелу, у якому за радянської влади безбожники розмістили склад міндобрив та отрутохімікатів, церкву. Землю й каміння вивезли аби стіни не вбирали шкідливих речовин.

Нині церква – як писанка, справжня окраса села. Територія церковного подвір’я обгороджена і засаджена квітами та декоративними кущами.  Усе це завдяки старанній й клопіткій праці дружини жертводавця Оксани Ярославівни і їх донечок Наталі та Ірини. До того ж, Богдан Михайлович придбав іконостас, кивот, ікони…

Пан Богдан знає, що таке нестатки, бо народився у багатодітній християнській сім’ї. Змалку привчений до важкої праці і відповідальності.

Про це говорять і працівники фірми, якою Богдан Завитій керує уже двадцять п’ять років. Півсотні людей мають роботу, їм вчасно виплачують зарплатню. А ще у Малій Плавучій розповідають, що Богдан Миколайович і його колектив  зробили важливу справу – завершили будівництво житла колишньої фірми «Будівельник». Знаємо, що наш земляк допомагає малозабезпеченим сім’ям, сиротам, інвалідам, робить пожертви для військових у зоні АТО. Поки серед нас будуть такі люди, у нас жеврітиме надія на світле майбутнє.

Ольга ХРАПЦЬО,

начальник поштового відділення, ветеран пошти    

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*