27.11.2022 00:46

Повідомити про новину

Поширити:

04Неякісні шампуні і пральні порошки збували на території п’яти областей
У Луцьку викрили підпільне незаконне виробництво побутової хімії Ariel, Tide, Head & Shoulders, Fairy і Vanish. Про це повідомляє Департамент кіберполіції України в фейсбуці.
На сумнівну якість порошків і шампунів поскаржилися мешканці Рівного, які купували продукцію в мережі Інтернет, в тому числі і через соцмережі. До розслідування поліцейські залучили і представників компанії Procter & Gamble, які були обурені появою на ринку великих партій контрафактної продукції. Зловмисники збували підроблений товар на території Рівненської, Волинської, Київської, Одеської та Дніпропетровської областей.
Поліцейські провели на території Рівненської та Волинської областей вісім обшуків. Правоохоронці вилучили близько 40 тонн підроблених товарів, інгредієнтів для їх виробництва, обладнання та документи. Загальна вартість вилученої продукції становить понад 1 мільйон гривень.
Двом волинянам, організаторам незаконного бізнесу загрожує відповідальність у вигляді штрафу від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, за незаконне використання торгового знака Procter & Gamble, компанія вимагатиме виплатити їй понад мільйон гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.