28.01.2023 02:18

Повідомити про новину

Поширити:

Компанія Home Essentials (штаб-квартира – Гонконг) присутня у більш ніж 14 країнах світу. Це один із найбільших постачальників меблів та предметів інтер’єру з можливістю їх оренди.

В Україні супровід даного інвестиційного проєкту здійснює команда «Інвестиційного офісу Тернопільської області» на чолі з його керівником Володимиром Василевським.

Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Під час зустрічі обговорили ключові етапи входження інвестора в нашу область та можливості для розширення співпраці в майбутньому.

Сьогодні компанія вже визначилась із місцем розташування та можливістю інвестування в будівництво заводу із виробництва матраців у м. Кременець. Більшість продукції під власними торговими марками експортуватимуть в країни Європи та Близького Сходу.

Загальна кількість нових робочих місць до 2024 року – 300 працівників, а Кременецька громада отримає потужного роботодавця та платника податків.

Реалізація цього інвестиційного проєкту стартувала в жовтні цього року і вже до кінця 2022-го має розпочатися тестування виробничих ліній та виробництво перших партій виробів. Бренд Home Essentials матиме на своїх логотипах написи: «Зроблено в Україні» та «Зроблено у Кременці».

Така потужна підтримка міжнародних інвесторів є найкращим прикладом того, що світ на боці України у цій війні, а також такою необхідною сьогодні промоцією нашої області», – наголосив Михайло Головко.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.