gazpostach

У країні слова вона – княгиня Ганна18 квітня  відзначає 70-річний ювілей та 45-річчя творчої діяльності поетеса,  уроджениця села Бабинці Борщівського району Ганна Костів-Гуска.

Святкування ювілею поетеси розпочалося у рідному селі. З цієї нагоди педагоги та учні Бабинецької ЗОШ І-ІІ ступенів і працівники сільського будинку культури підготували захід. Організацію його проведення взяли на себе вчитель української мови та літератури Мар’яна Рудан і педагог-організатор Уляна Шушко.

7 квітня, в день Благовіщення, до школи завітала ювілярка Ганна Костів-Гуска та гості: М.В.Будзінський –  заступник голови Борщівської РДА, Марія Довгошия – журналіст районної газети «Галицький вісник», Ірина Мадзій – кореспондент газети «Вільне життя», Оксана Кісіль  – методист української мови та літератури й зарубіжної літератури комунальної установи «Борщівський районний методичний кабінет».

Урочини відкрив директор школи Ярослав Рудан.

Святково прибрана зала, виставка великодніх рушників і кошиків створили атмосферу передвеликоднього настрою.

Дійство почалося… Відмінна підготовка ведучих (Аліни Гуски та Вікторії Гуски), артистична майстерність учнів 7-9 класів (Юлії Повшик, Ірини Ткаченко, Андрія Мимки, Володимира Бирки, Тамари Шевчук, Надії Василюк) та вчителів (Уляни та Галини Шушко), які декламували вірші поетеси, викликали захоплення у присутніх та спільно з поетесою «пройшли» її життєвим і творчим шляхом.

На честь ювілярки лунали пісні у виконанні вокального ансамблю вчителів (Галини та Уляни Шушко, Галини Комар, Ольги Андрусик, Лілії Мізюк, Світлани Луговик), Андріани Пальчик, учениці 4 класу, та дуету у складі художнього керівника сільського будинку культури Лесі  Гуски й студента Чернівецького університету Михайла Хоми.

Звучали привітання від представників районної влади, директора школи, друзів та односельчан. З нагоди ювілею рішенням сесії Бабинецької сільської ради Ганні Михайлівні присвоєно звання «Почесний житель села Бабинці». Посвідчення вручив сільський голова Віталій Солтицький.

Зі словами вдячності до учасників і гостей звернулася ювілярка. Залюбленість у свій край, його природу, минуле і сучасне – все це поетеса передала через свої вірші, які читала на святі.

Тож, шановна Ганно Михайлівно, живіть на радість людям, творіть, даруйте хвилини насолоди своєю творчістю ще багато років.

Мар’яна РУДАН,

учитель української мови та літератури Бабинецької ЗОШ І-ІІ ступенів Борщівського району

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*