gazpostach

У Копичинцях запрацювала поліцейська станція16080Нову поліцейську станцію відкрили у місті Копичинці Гусятинського району. Вона – дев’ята на теренах області. Обслуговуватиме місто Копичинці, а також 10 прилеглих населених пунктів.

У відкритті поліцейської станції взяв участь голова облдержадміністрації Степан Барна. Він звернувся до стражів порядку з настановою сумлінно виконувати покладені на них обов’язки та вчасно надавати допомогу всім, хто її потребує.

– Головне завдання реформ – максимально наблизити послуги до жителів області, — переконаний Степан Барна. — У кожній об’єднаній територіальній громаді повинна функціонувати не лише поліцейська станція, а й Центр надання адміністративних послуг, місцева пожежна частина та фельдшерсько-акушерський пункт.

Громадський спокій в Копичинцях та сусідніх населених пунктах забезпечуватимуть шестеро поліцейських. Цілодобово чергуватимуть троє. Нагадаємо, місцем дислокації став штаб виправної колонії, де є необхідні умови для роботи.

– Відтепер поліцейські зможуть оперативно реагувати на звернення усіх громадян, — підсумував радник голови Національної поліції України – т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол. — Якщо раніше чергові прибували у Копичинці з Гусятина, тепер вони будуть на місці.

Інна БУРЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*