gazpostach

У його творчому доробку – багато добраDSC_4156А тепер – ще й почесна відзнака

Важко визначитись, чого більше у цій здібній людині – журналістики чи поезії. Олег Вістовський, уродженець села Іване-Золоте Заліщицького району, поєднує в собі багато талантів: працює у поетичному жанрі, творить публіцистичні полотна, успішно пробує себе на перекладацькій ниві.

У його творчому доробку багато добра: змістовні публікації в альманахах «Вітрила», «Подільська толока», журналах «Літературний Тернопіль», «Золота Пектораль», «Бористен», всеукраїнській та місцевій періодиці;  поетична збірка «У стремені Дністра», книга «З людьми і для людей» (співавтор). А ще – крайова літературно-мистецька премія імені Петра Ковальчука у номінації «Літературна та публіцистична творчість». Він – лауреат цьогорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича.

Щомісяця Олег Вістовський їде до Тернополя, де на нього чекають друзі у літературному об’єднанні при обласній організації НСПУ.  Це святе, адже для будь-якого поета дуже важливо спілкуватися з колегами по перу, обмінюватися творчою інформацією, чути не лише підтримку на свою адресу, а й критичні зауваження.

Поетичне слово пана Олега вишукано-гармонійне, наповнене сонцем і Дністром. Серце його ліричного героя натхненне любов’ю до рідного краю, до коханої. І Вістовському нічого не залишається, як продовжувати високо тримати поетичну планку відомих краян,  адже на Заліщицькій землі працювали і творили відомі особистості: письменник Осип Маковей, композитор і поет Михайло Гайворонський, журналісти і письменники Петро Ковальчук та Євген Безкоровайний, поет-шестидесятник Микола Горбаль, письменники Володимир Барна, Марія Куземко (Київ).

У районному клубі творчої молоді він ділиться поетичним досвідом з поетами-початківцями.  Маючи першу освіту – медичну, лікує… словом. Приємною несподіванкою у переддень вересня для поета стало вручення йому ювілейної грамоти з рук літкерівника і наставника, письменника Зеновія Кіпибіди.

Валентина СЕМЕНЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*