gazpostach

у Художньому музеї Тернополя відкрита виставка живопису «Кримська сюїта».29 червня у Художньому музеї Тернополя відбулося урочисте відкриття виставки живопису «Кримська сюїта». Це — всеукраїнський проект київських художників Костянтина та Світлани Шаповалових. В експозиції представлено понад 50 пейзажів із видами Криму — ліричних, емоційних, з потужним динамізмом кольорів і форм.

“Вона особлива, оскільки дає послання, що Крим – це Україна. Він залишається українським”, – каже Шаповалова.

З власною виставкою кримських пейзажів подружжя подорожує містами України два роки. Виконані полотна у техніці олійного живопису. За два роки «Кримська сюїта» побувала у Чернігові, Черкасах, Вінниці, Кропивницькому, Хмельницькому, Києві, Каневі, Сумах. У Тернополі виставка діятиме до 21 липня.

Автори виставки — члени Міжнародної професійної спілки художників, учасники всеукраїнських художніх виставок і фестивалів мистецтв, громадські діячі, християнські літератори. Мають відзнаки та відомчі нагороди. Очільники Спілки християнських письменників України. Є учасниками та організаторами благодійних аукціонів.

У творчого подружжя митців Шаповалових – майже 30 персональних виставок. Їх роботи  зберігаються в музеях, приватних колекціях та мистецьких галереях.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*