gazpostach

У  художньому музеї –  персональна виставка Світлани ШинкаренкоВ експозиції – понад 70 творів, серед яких – пейзажі, натюрморти, портрети. 

Світлана Шинкаренко – відома у нашому краї мисткиня. У доробку Світлани Шинкаренко – 8 персональних виставок у Тернополі та Польщі (м. Кудова Здруй, м. Клобуцьк), участь у більш як 40-а пленерах, збірних вернісажах. У 2019 році визнана лауреатом обласного конкурсу імені Олени Кульчицької в номінації «Графіка».

Понад тридцять років жінка живе у Тернополі, куди була евакуйована з м. Прип’ять у 1986 році, після Чорнобильської катастрофи.

Тернопіль став для художниці рідним містом, тут вона змогла розкрити свій талант та вдосконалити професійні якості, які здобула, навчаючись у Ленінградському художньо-графічному училищі та Ленінградському педагогічному інституті ім. Герцена.

У своїх роботах мисткиня використовує техніку олійного живопису, працює аквареллю й акрилом, створює високомистецькі монотипії.

Твори С.Шинкаренко є в приватних колекціях в Польщі, Росії, Німеччині, Італії, Ізраїлі, США, Португалії, Великобританії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Китаї.

Виставка в художньому музеї триватиме до 23 листопада.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*