gazpostach

У Головному управлінні ДФС в області вшанували ветеранів-пенсіонерів податкової служби   

DSC_0112З нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів податкової служби  в актовому залі Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області вітали заслужених працівників відомства.

На урочистостях були присутні також кілька десятків тих, хто має поважні роки служби, однак і донині працює в органах ДФС.

Перш ніж розпочати основну частину заходу, ветеранам провели невеличку екскурсію у минуле. Виведені на екран фотоілюстрації з життя колективу фіскальної служби викликали усмішку на найсумніших обличчях.

Із вітальним словом до присутніх звернулась в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Марія Мельник: «Шановні пенсіонери та ветерани податкової служби! Прийміть найщиріші привітання та слова вдячності за вашу багаторічну працю. Для людей, які не один рік життя  віддали податковій службі, а тепер перебувають на заслуженому відпочинку, завжди відкриті двері відомства і нинішнє керівництво зі своєї сторони буде робити все можливе для підтримки та допомоги ветеранської організації. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, довгих і щасливих років, добробуту та злагоди Вашим родинам, світлого та мирного майбутнього».

Цього дня слова вдячності лунали й тим фахівцям, які пропрацювали і працюють в податковій службі повних 15 років, які були і залишаються кадровим творчим потенціалом служби.

Співами й танцями до вітальних слів долучились мистецькі колективи Тернопільської обласної філармонії та соліст, художній керівник, музикант і автор пісень гурту «Світозари» Ігор Яснюк.

Після закінчення урочистостей всі присутні ветерани податкової служби Тернопільщини обмінювались враженнями від побаченого, згадували молоді роки  у стінах управління, фотографувались на згадку про цю пам’ятну подію.

 

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*