gazpostach

У фіналі “Шкіряного м’яча”!1100014Команда Теребовлянської ЗОШ №2 вперше пробилася до фіналу Всеукраїнського футбольного турніру “Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola” 2015-2016.

Як розповів тренер Олег Фриз, основу команди складають теребовлянські футболісти, які навчаються в ЗОШ №2. Їх підсилили хлопці з селищ міського типу Микулинці та Золотники, а також із села Іванівка. Діти разом тренуються з третього класу. За цей час пройшли важкий і тернистий шлях від першості міста до фіналу Всеукраїнських змагань. Останні чотири роки наша команда ставала чемпіоном Тернопільської області у змаганнях “Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola”. Але на зональних Всеукраїнських змаганнях не вистачало якоїсь дещиці, щоб вийти до фіналу. І ось цього сезону нарешті подолали відбірне “сито”, а на зональному Всеукраїнському турнірі обіграли хлопців з Івано-Франківщини – 1:0 та Закарпаття – 3:0.

Отже, фінальний турнір наприкінці серпня стартує в Чернівцях. Як же готуватиметься команда?

– Нині у хлопців справжні літні канікули, – продовжив Олег Фриз. – Відпочивають, набираються сил і, звичайно, не розлучаються з м’ячем. Словом – готуються. А 10 липня почалися офіційні тренування на стадіоні “Колос”. Щодня – по два тренування. Згодом, завдяки міському голові Теребовлі Сергію Поперечному, з 3 по 20 серпня проведемо навчально-тренувальний збір в оздоровчому таборі “Промінь” у селі Долина.

Окрім міського голови Теребовлі, найбільшими симпатиками команди є, звичайно, батьки юних футболістів та президент футбольного клубу “Нива” (Теребовля) Степан Никеруй. Нещодавно він передав дітям два комплекти ігрової форми та м’ячі.

На запитання, які плани на фінал, Олег Фриз зізнався, що його підопічні суперників не бояться, збираються їх обігрувати і прагнуть якнайкраще представити наш край на цьому престижному дитячому футбольному турнірі.

За матеріалами toff.te.ua підготувала Аліна ЖАЙВОРОНКО

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*