gazpostach

У День Святої трійці у Мельниці-Подільській відкрили поліцейську станцію23310Поліцейську станцію у Мельниці-Подільській Борщівського  району відкрили 20 червня. Мешканці містечка та навколишніх сіл відтепер матимуть можливість будь-якої пори доби звернутися за допомогою до правоохоронців, адже поліцейські працюватимуть у цілодобовому режимі.

– В одне з найбільших християнських свят – День Святої трійці відбувається ця знаменна подія. Гадаю, в цьому є свій символізм,- звернувся до присутніх селищний голова Володимир Боднарчук.- Щиро вдячний депутатському корпусу за одностайне підтримання ідеї зі створення поліцейської станції, владі області та району за підтримку у реалізації цього проекту. Ми робимо усе, аби наблизити владу до людей у рамках децентралізації, курс на який взяла наша держава. Відтепер і об’єднана Мельнице-Подільська громада матиме своїх захисників.

– Закликаю поліцейських, котрі нестимуть тут службу, бути справжніми помічниками та захисниками людей, – звернувся до правоохоронців голова обласної ради Віктор Овчарук. – Сервісні функції поліції громада має відчувати постійно, адже досвіду роботи у такому форматі, який започаткувала Тернопільщина, немає ніде в Україні.

Народний депутат Олег Барна зауважив, про те, що поліцейські, аби професійно виконувати свої завдання, повинні, насамперед, самі почуватися у безпеці. І влада зобов’язана докласти всіх зусиль, аби, принаймні, забезпечити їм достойну фінансову підтримку.

На станції в цілодобовому режимі наразі працюватимуть шестеро поліцейських, у їх користуванні вже є один автомобіль. Та керманич тернопільської поліції Олександр Богомол пообіцяв розширити штат й подбати про ще одне авто.

Щойно закінчиться переатестація, ми збільшимо кількість співробітників, котрі нестимуть службу на станції. Думаю, це буде вісім-дев‘ять поліцейських. Уже найближчим часом також вирішуватимемо питання із забезпечення станції ще одним службовим автомобілем, – зазначив полковник поліції.

Зі слів Олександра Богомола, в області проект зі створення поліцейських станцій триває і найближчим часом планується відкрити ще шість подібних правоохоронних установ, повідомили в секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*