gazpostach

У центрі Тернополя зловили «монстра»1112Тернополянин Ігор Головатий упіймав 33-кілограмового товстолобика на Тернопільському ставі. При цьому він ледве зміг витягнути рибу довжиною 1,2 метра. 

– Я рибалив на «Дамбі». Насправді, просто вбивав час із вудочкою, – розповів чоловік «Терену». – І раптом відчув, що клює. Хвилин 15 не міг витягнути того «монстра» на берег.

Як виявилося згодом, рибу зачепив за хребет. Її розмір вразив чоловіка, проте лише вдома йому вдалося зважити і виміряти свій трофей. 33 кілограми гігантського улову пан Ігор розділив з друзями.

І ще довго тішився б він і його друзі з вдалої риболовлі, якби один коментар до матеріалу не зіпсував їм переможного настрою: «А як риболовля в нерест? От… попав так попав. І вага навіть є, і фотофіксація. Залишилося тільки рибінспектору виписати штраф!»

До речі, за інформацією управління охорони, використання й відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Тернопільській області, дамба Тернопільського ставу не входить до переліку місць, дозволених для аматорського вилову риби. А тому з 1 квітня по 10 червня рибалити там заборонено.

У Державній екологічній інспекції в Тернопільській області не забарилися з реакцією. Тут повідомили, що тернополянину, який спіймав у ставу 33-кілограмового «монстра», доведеться заплатити штраф. Справу за вказаним порушенням розглядає Тернопільський міськрайонний суд. Штраф за такий вид порушення становить від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 грн.) плюс відшкодування збитків за незаконно виловлений екземпляр (451 грн., незалежно від розміру риби).

Матеріали для встановлення особи з метою притягнення винного до адміністративної відповідальності скеровано до Тернопільського міського відділення поліції.

Ось такий улов… Дорогеньким вийде товстолобик. Цікаво, чи штраф пан Ігор теж розділить з друзями?…

Іван СУМНИЙ

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*