Повідомити новину

Поширити:

Його очолив Володимир Михайлюк
Бучацький районний осередок партії «Слуга народу» офіційно розпочав свою діяльність. 6 серпня містянам було представлено голову районного осередку Володимира Михайлюка. На це офіційне дійство, яке відбулося у міському сквері, завітали народні депутати України Володимир Гевко, Іван Калаур, а також голова райдержадміністрації Олена Кравчук та міський голова Йосиф Мосціпан. Організатори зустрічі наголошували на важливості дотримання карантинних норм, забезпечили глядачів безкоштовними масками та разовими рукавичками. Перш ніж надати слово політикам, актори команди «Вінницькі» (телепроєкт «Ліга сміху») Олександр Теренчук та Дмитро Голубєв «розігріли» публіку жартами та гумористичними експромтами. Також для бучачан співав фіналіст «Голосу країни», переможець проєкту «Крим Мюзик Фест» 2013 року Олександр Онуфрійчук.
«Ми зібралися великим дружнім товариством не задля розваги, а щоб поговорити про майбутнє, – зауважила зі сцени голова РДА Олена Кравчук. – Кожен із нас хоче жити у чистому місті, їздити добротними дорогами, ми мріємо про якісні освітні та медичні послуги… Усе це можна зробити, хоч і праця нелегка. Однак наша команда готова взяти на себе таку відповідальність. Я на посаді голови РДА всього лише два місяці, але і за цей короткий термін завдяки підтримці чинної влади вдалося зробити конкретні справи. Першою з них назву ремонт даху центральної районної бібліотеки – за допомогою бучацьких підприємців здійснили це швидко і якісно. Також розпочали ремонт фасаду музичної школи у райцентрі. Підписано Меморандум про співпрацю з американською компанією «ІМТD Інтернешнл», яка готова інвестувати кошти в наш регіон. Понад 30 років не ремонтували дорогу на Язловець, тож наша команда взялася за виготовлення проекту, і до весни наступного року цей шлях буде відновлено. Роботи багато, і один у полі не воїн. Тому запрошуємо до нас молодих креативних людей, готових до праці. Офіс «Зе-осередку» у Бучачі розташований на вулиці Галицька, 84. Разом ми – сила, і разом ми переможемо!»
Заступник голови бюджетного комітету ВР, голова Тернопільського обласного осередку партії «Слуга народу» Володимир Гевко повідомив: «Сьогодні ми гучно заявляємо про те, що вступаємо у виборний процес. Про це наша партія оголосила на національному рівні і ось тепер – на регіональному. Місцеві вибори – це третій етап перезавантаження влади. Першим були вибори Президента, і Володимир Зеленський уперше в історії набрав рекордну кількість голосів українців. Вони знали, що він не має досвіду, але вважали це скоріше перевагою, ніж недоліком. Багато наших політиків мають великий досвід маніпулювання на свою користь, мають чимало досвіду у відмиванні грошей, побудові схем, популізмі… Справді, цього досвіду Володимир Зеленський не має. Він щиро хоче змінити країну. Не вкрав жодної копійки. Започаткував чимало програм, яких не було раніше, зокрема «Велике будівництво». Усім зрозуміло, що дороги – це найбільш вартісний проєкт. А в Україні сьогодні будується, відновлюється максимальна кількість доріг, чого не було за всі роки незалежності України. Лише Тернопільська область цьогоріч відремонтує понад 180 км автошляхів. Щойно буде завершена дорога М-19 (пролягає через усю область до мосту у Заліщиках, що веде на Чернівеччину), візьмемося до ремонту шляху на Івано-Франківськ, що проліг повз Бучач і є важливим для розвитку туризму. Ще один проєкт Президента, який щойно стартує, – це відновлення національних пам’яток культури, наших замків.
Другим етапом перезавантаження влади були вибори до ВР. І тут теж уперше в історії України одна партія – президентська – набрала максимальну кількість голосів і утворила велику фракцію, що налічує 250 депутатів. У більшості виборчих округів перемогли «Слуги народу». У перші тижні роботи ВР було прийнято низку законів, за які нас «розривали» олігархи, котрі втрачають мільярди. Чого тільки вартує їм закон про деофшоризацію (податок на вивезення капіталу)! Проголосовано за чимало законів, результат яких буде видно через рік-два, адже деякі з них набувають чинності з 2021 року. Ми не тільки будуємо дороги, а й прагнемо, щоб вони не були знищені. Нашими шляхами їздять фури, завантажені втричі більше за норму! На Збаразькому кільці було затримано машину, яка везла металеву конструкцію вагою 210 тонн! Тож прийняли закон про автоматичне зважування автомобілів, пілотний проєкт уже діє у Київській та Одеській областях. Штрафи надзвичайно великі. І це правильно, бо нема сенсу ремонтувати шляхи, якщо фури за два літа знову зроблять з них колію.
І третій етап перезавантаження влади – місцеві вибори. Розуміємо: для того, щоб закони, які приймає ВР, працювали на місцях, потрібно, щоб такі ж нові люди прийшли в місцеві ради. Тернопільська облрада, наприклад, саботує масу важливих рішень, збираючись лише для прийняття якихось популістських заяв та лозунгів. В область надійшло 40 млн. грн для приймальних відділень лікарень, але облрада не може забезпечити їх освоєння. Ці гроші «висять», а час минає. До місцевих виборів маємо намір залучити людей, які хочуть змінити передусім свою громаду. Тому відкриття нашого штабу у Бучачі – знакова подія, яку ми вирішили голосно подати. Чекаємо на вас – з ідеями, пропозиціями. Приходьте, приєднуйтеся до нашої команди!»
А ось з якими словами звернувся до земляків голова Бучацького районного осередку партії «Слуга народу» Володимир Михайлюк: «Приймаючи рішення очолити районний осередок «Слуги народу», я усвідомлюю, що буде нелегко, але вірю, що разом вирішимо усі питання. Бучацька громада має чимало проблем, які особливо гостро постають сьогодні, в період проведення реформи децентралізації, адміністративно-територіального устрою, реформи соціальної політики. Основним месенджем партії «Слуга народу» є втілення принципу народовладдя, тому пропоную вам, шановні земляки, долучатися до нашої програми і вирішувати проблеми разом. Заходьте у наш штаб на вулиці Галицька, 84».
«Політики сказали своє слово. Вам – думати, робити висновки й обирати», – підсумував виступи Олександр Теренчук і запропонував завершити зустріч виконанням Гімну України. А далі, завдяки талановитим акторам «Ліги сміху», присутнім не довелося нудьгувати. Особливо були втішені діти, для яких організували конкурс із нагородженням цінними призами. А почувши, що попереду – ще розіграш смартфонів, малеча буквально обліпила сцену, боячись пропустити шанс виграти подарунок. Однак поборотись за особливо цінні призи довелося їхнім мамам і татусям.
На фото – миттєвості свята
Оксана СВІТЛИЧНА