Повідомити новину

Поширити:

221Бережани приймали 5-й Всеукраїнський турнір з шашок-64 пам’яті Василя Іванишина, відомого місцевого шашкіста, в минулому — головного художника Бережанського склозаводу.
Участь у  змаганнях взяли 35 шашкістів з Києва, Рівненської, Львівської, Дніпропетровської, Миколаївської, Тернопільської та Чернівецької областей. Серед учасників – 9 майстрів спорту (МС), 4 кандидати в майстри спорту (КМС), 16 першорозрядників. Чи не найбільш титулованим був володар найвищого на сьогодні рейтингу серед шашкістів України МС з шашок Євген Івашко (Дніпропетровськ). Турнір проходив у трьох категоріях: А – майстри спорту, Б – КМС і першорозрядники, В – інші учасники.
Отже, підсумки:
– в турнірі В (9 учасників) перемогу здобув Орест Пелехата із Теребовлянського району, другий – Володимир Дуткевич з Курян Бережанського району, третім став Сергій Корчик із Бережан;
– в турнірі Б (16 учасників) перше місце завоювала МС Зоряна Анісімова з Львівської області, друге – учасник АТО Юрій Кунець також із Львівщини, а на третьому місці (за рівності показників) опинилися КМС Ростислав Шумський з Тернополя і КМС Віктор Юзюк із Збаразького району;
– в турнірі А (10 учасників) переможцем став МС Євген Івашко з Дніпропетровщини, на другому місці — КМС Іван Славич з Львівщини, на третьому — МС Юрій Тимофеєв з Києва.
У бліцтурнірі перше місце завоював Микола Чижевський з Чернівців, другим став бережанець КМС Андрій Слободний, третім — головний суддя змагань Іван Ільницький із Львівщини.
Оскільки турнір відбувався під егідою Федерації шашок України, всі учасники в категоріях А і Б мали можливість здобути вище спортивне звання. В підсумку Іван Славин з Львівської області і Тарас Турчин із Лановецького району виконали нормативи майстра спорту.