gazpostach

Турнір пам’яті Миколи Ротмана2320У Тернополі відбудеться шаховий турнір пам’яті заслуженого журналіста України Миколи Ротмана.

Організовує його Тернопільський обласний молодіжний методичний центр спільно з управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підтримки редакції газети «Свобода».

– Микола Ротман чотирнадцять років очолював обласну організацію Національної спілки журналістів України, а перед тим тривалий час був головним редактором обласної газети «Свобода». Цього року у березні він відійшов у засвіти. Микола Якович дуже любив грати в шахи, тому вирішено проводити щороку відкритий турнір із шахів для вшанування його пам’яті, – зазначив директор центру Володимир Демчишин.

Турнір відбудеться 27 травня, напередодні дня народження Миколи Ротмана. Цьогоріч змагання пройдуть у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» (Тернопіль, вул. І.Франка, 16). Початок о 10 годині.

Учасниками турніру можуть стати всі любителі шахів. Але для участі потрібно попередньо подати заявку. Звертатися до Володимира Демчишина за тел. 097-223-50-50 або на електронну cкриньку – demchyshyn.v@ukr.net

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*