Турнір для захисників України

З нагоди Дня захисника України на стадіоні «Харчовик» у Чорткові відбувся футбольний турнір, у якому взяли участь 5 команд: Чортківської міської ради, місцевої військової частини А1915 та військовослужбовців контрактної форми, працівників Державної пожежно-рятувальної частини №6 та «Агропродукт» із Росохача.

Попри дружню атмосферу, жодна з команд не хотіла поступатися і всі без винятку грали лише на один, але вагомий результат – на перемогу. Оскільки кількість команд була непарною, одноголосно вирішили не ділитися на групи, а грати по колу – кожен з кожним.

У результаті кількагодинної боротьби, глядачі побачили не один десяток голів, чимало пенальті, багато непоступливих підкатів ті цікавих комбінацій. А головне – чесної чоловічої боротьби на футбольному полі. Отож, перше місце отримав «Агропродукт» із Росохача, друге – команда Чортківської міської ради, а третє – військовики частини А1915. Четвертими стали військовики-контрактники і останнє місце зайняла команда Державної пожежно-рятувальної частина №6 управління ДСНС України в Тернопільській області.

Всі учасники футбольного турніру отримали пам’ятні медалі та подарунки від секретаря міської ради Ярослава Дзиндри, начальниці управління освіти, молоді та спорту Людмили Поліщук та начальника відділу молоді та спорту Віктора Нагірного, а першу трійку команд у загальному заліку нагородили Кубками. Після завершення турніру всі могли поласувати наїдками смачної польової кухні.

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*