gazpostach

Центр реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю запрацював у Кременці У Кременці відкрили перший на Тернопільщині пілотний проект громадської організації «Товариство батьків дітей з інвалідністю «Зоря надії», центр реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю «Зоря надії».

Цієї події з нетерпінням чекала не лише молодь, яка займатиметься та розвиватиметься у цьому центрі, а й батьки, близькі. Тому на урочисте відкриття до центру приїхало чимало гостей. Більшість із них тією чи іншою мірою причетні до створення закладу.

Зокрема завітали представники громадських організацій із Німеччини та Польщі, представники «Червоного хреста», котрі взяли безпосередню участь у створенні центру. Також відкриття цього закладу було б неможливим без особистого сприяння міського голови Кременця Олексія Ковальчука та депутатського корпусу. Від імені міського голови гостей привітав перший заступник Микола Матвіюк.

Своїми переживаннями та досвідом у створенні центру поділилася й ініціатор проекту Алла Андрощук. Вона розповіла – саме особиста історія спонукала її допомагати іншим. Не зі слів, а з власного досвіду жінка знає – що означає ставити на ноги хвору дитину. Переживши усі труднощі, Алла Миколаївна захотіла допомагати таким, як вона.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*