Повідомити новину

Поширити:

Щоб покращити відведення дощових і талих вод кількох районах Тернополя будують дощовий колектор.

У місті продовжується будівництво дощового колектора, який покращить відведення дощових і талих вод з території житлових районів «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Північний».

«Минулого тижня працівники підрядної організації відновили асфальтобетонне покриття проїзду на вул. Галицькій-провулку Галицькому (в місцях виконання робіт) в межах робіт з ліквідації підтоплення КНС №7 на вул. Галицькій і транспортній розв’язці вулиць Збаразька – Галицька – Вояків дивізії «Галичина» – Бродівська», – розповіли у міськраді.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, реконструкція інженерних мереж та будівництво дощового колектора на вул. Галицькій дозволить запобігти виникненню аварійно-небезпечних ситуацій, не допустити припинення подачі води населенню та водовідведення побутових стічних вод.

Нагадаємо, протягом 2020-2023 років у рамках будівництва нового колектора на ділянці від вул. Галицької до вул. Енергетичної проведено такий комплекс робіт: будівництво дощового колектора зі спорудами на ньому з підключенням у наявний дощовий колектор на вул. Соломії Крушельницької; перекладання аварійної ділянки водопроводу; перекладання ділянки колектора побутової каналізації; перекладання напірних колекторів від КНС №7 до вул. Євгена Коновальця; перекладання теплотраси, газопроводу, мереж електропостачання, зв’язку, зовнішнього освітлення; відновлювальні роботи на трасі вулиць і тротуарів.

«Роботи на цьому об’єкті продовжуються, зокрема, наразі завершується проєктування ділянки дощового колектора на ділянці від вул. Енергетичної до вул. Євгена Коновальця», – наголосили у міськраді.

kolektor-13062023-3.jpg

kolektor-13062023-2.jpg

kolektor-13062023-1.jpg

kolektor-13062023-4.jpg