07.02.2023 23:34

Повідомити про новину

Поширити:

260029В міжнародному пункті пропуску “Бориспіль” у результаті проведення спільних заходів оперативно-розшукового підрозділу Чернігівського прикордонного загону та співробітників Головного управління Національної поліції в Чернігівській області припинено діяльність міжнародного каналу торгівлі людьми.
Як повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України, під час проведення спеціальних заходів правоохоронці запобігли спробі вивезення до Туреччини з метою сексуальної експлуатації 3 громадянок України і затримали організатора злочинного угруповання.
У рамках кримінального провадження за ст. 149 Кримінального кодексу України “Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини” встановлено, що зловмисники, які також виявилися жінками, діяли за заздалегідь розробленим злочинним планом. Вони вербували для сексуальної експлуатації в Туреччині мешканок Чернігівської області, які мали певні матеріальні негаразди й були привабливими.
Наразі тривають слідчі дії, встановлюється повне коло потерпілих від протиправної діяльності цієї групи, вирішується питання про обрання для організаторів злочинного бізнесу запобіжного заходу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.