kikboksynhУ Львові завершився відкритий турнір з кікбоксингу WPKA «Проти дитячої злочинності і наркоманії». Участь у змаганнях взяли спортсмени з Чернівецької, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Житомирської, Київської та Миколаївської областей. Честь нашого краю захищали шість спортсменів СК “Тернопіль”.
Традиційно жодних перешкод на своєму шляху не побачив Максим Сливінський, який спершу легко (за очками) здолав спортсмена з Миколаєва у розділі лоу-кік, а згодом уже за 17 секунд відправив у нокаут свого візаві з Ужгорода в розділі К-1 та вийшов у фінал. Та супротивник Максима вирішив на ринг не виходити, тому наш спортсмен став чемпіоном у 2-х розділах вагової категорії до 45 кг!
Переможний почин товариша підтримав і досвідчений Максим Вербовецький, який без особливих проблем переміг у фіналі спортсмена з Чернівець і став чемпіоном у розділі фул-контакт (вага до 55 кг).
Вдалим виявився виступ і Максима Семенюка. Він проявив шалену волю до перемоги і став першим у розділі лоу-кік в ваговій категорії до 35 кг.
Гідно виступив і Денис Дець, якому лише в останньому раунді надважкого поєдинку вдалося перемогти свого суперника з Ужгорода і стати переможцем у ваговій категорії до 35 кг.
Вдало показав себе і новачок Олександр Шаванов. Для нього це були перші змагання такого рівня. Але Сашко спершу чисто переміг спортсмена з Чернівців, а у фінальному поєдинку лише на останніх секундах поступився візаві з Ужгорода і став другим у ваговій категорії до 30 кг. Друге місце у ваговій категоріях до 27 кг зайняв і наймолодший спортсмен СК «Тернопіль» Максим Онуферко.