gazpostach

Третина письмових звернень – про ухилення від сплати податківУ січні-травні цього року до органів ДФС у Тернопільській області надійшло 73 письмових звернень. Серед листів – 69 заяв та 4 скарги, колективних звернень не надходило.

Із загальної кількості отриманих письмових звернень найбільше (а це 32) надійшло ГУ ДФС в області, Тернопільській ОДПІ – 27 звернень, решта – Кременецькій і Бучацькій ОДПІ (відповідно 9 та 5 звернень).

Серед авторів письмових звернень є шестеро пенсіонерів, підприємець, працівник бюджетної сфери, дві фізособи, які провадять незалежну професійну діяльність, а по 63 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

За тематикою 26 звернень (35,6%) стосувалися інформування про ухилення від сплати податків, адміністрування загальнодержавних податків – 16 звернень (21,9%), реєстрації та обліку платників – 6 звернень (8,2%), адміністрування місцевих податків – 4 звернення (5,5%) тощо.

Із усіх отриманих письмових звернень розглянуто у встановлений законом термін 66 звернень, ще 7 звернень перебувають на виконанні, термін розгляду по яких не настав. За результатами розгляду 32 звернення вирішено позитивно, надано роз’яснення по 8 зверненнях, 6 перенаправлено за належністю, 15 звернень не підлягали розгляду, ще два звернення повернуто авторам, а по трьох надано відмову.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*