gazpostach

Третій підозрюваний у справі приватизації залізничної лікарні у місті ТернополіПід процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру інспектору будівельного нагляду інспекційного відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України в області, який вніс завідомо неправдиву інформацію про виконані роботи  з реконструкції будівлі колишньої залізничної лікарні в м. Тернополі (ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що інспектор ДАБІ, достовірно знаючи, що обсяг робіт не був виконаний в повному обсязі, склав та видав офіційні документи про виконання робіт з реставрації та пристосування Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру під профілакторій санаторного типу на вул. І. Франка, 3 в м. Тернополі.

У пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури зауважили, що до суду вже скеровано обвинувальні акти щодо двох осіб, причетних до спроби незаконної приватизації комунального майна, вартістю понад 30 млн грн.

Триває слідство, яке здійснюють слідчі третього слідчого відділу ТУ  Державного бюро розслідувань, розташованого у Львові, за оперативного супроводу працівників СБУ в Тернопільській області.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*