29.05.2023 01:21

Повідомити про новину

Поширити:

Не встигли тернопільські уболівальники обговорити новину і «насолодитися» фактом призначення головним тренером ФК «Тернопіль» знаного фахівця Романа Максим’юка, як у клубі на них наче вилили відро холодної води: Максим’юк залишив ФК «Тернопіль»…
Можна лише здогадуватися, яка кішка пробігла між головним тренером і керівництвом клубу. Чи в Тернополі не захотіли працювати зі спеціалістом, замішаним у договорняках; чи новопризначеного не задовольнили фінансові перспективи… Словом, співпрацю припинено, а куратор команди від міської ради, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть повідомив офіційну версію:
— Причина розірвання трудової угоди — не зійшлися з керівництвом клубу в поглядах на тренувальний процес…
Коротко, але не зрозуміло. Наразі ФК «Тернопіль» у пошуках нового тренера, а тим часом обов’язки головного знову виконує Василь Матвійків.
Він і розповів про підготовку команди до нового сезону. Нині ФК «Тернопіль» бере участь у Меморіалі Макарова. Вже відбулося п’ять матчів. Наші земляки зіграли внічию з аматорською командою «Агродім» з Бахмача Чернігівської області – 2:2, з однаковим рахунком 2:1 перемогли збірну вільних агентів Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів та «Авангард» з Бзова Київської області, мінімально (1:0) обіграли «Арсенал-Київщину» з Білої Церкви та програли лідеру, київському  «Локомотиву» – 0:4. Отож ФК «Тернопіль» з 10 очками зайняв друге місце в турнірній таблиці групи В. Завтра, 25 січня, в ¼ фіналу наші земляки зіграють з МФК «Житомир».
Що стосується підсилення команди, то Василь Матвійків повідомив: муніципальний клуб вже готовий підписати контракти з двома гравцями. Розглядається і варіант оренди футболістів у команд Прем’єр-ліги. Тренерський штаб готовий взяти будь-кого, хто підсилить команду і не буде скандальною людиною. За словами Василя Матвійківа, проблемними залишаються позиції воротаря, центрального захисника та нападника.
Оцінюючи підготовку команди до нового сезону в.о. головного тренера розповів, що команда закладає хорошу базу на сезон.
– Для нас Меморіал Макарова – це оптимальний варіант підготовки. Всі команди середнього класу. Задоволений самовіддачею та ставленням гравців до матчів і тренувального процесу. Майже всі поєдинки виграємо на характері. Тобто, спершу програємо і по ходу гри здобуваємо перемогу. Це важливий компонент, який означає, що команда не любить, не хоче програвати і вміє зібратися та досягти результату.
Після Меморіалу Макарова ФК «Тернопіль» повернеться додому. Тоді й вирішуватиме проблеми стосовно подальших етапів підготовки.
Іван СУМНИЙ