gazpostach

Трансферна «бомба» міжсезоння30021Так офіційний сайт Федерації волейболу України назвав перехід тренера тернопільської «Галичанки» Андрія Романовича на тренерський місток шестиразового чемпіона України южненського «Хіміка».

Сергій Голотов, який чотири сезони очолював ВК «Хімік», залишив команду за обопільною згодою. Новим головним тренером призначено Андрія Романовича, відомого по роботі з тернопільською «Галичанкою». Випускник Тернопільського державного педуніверситету чотири рази приводив «галичанок» на п’єдестал чемпіонату України, в тому числі на його вищий щабель у 2010 році. А також – до перемоги в Кубку України 2004 року. Крім того, зі студентською збірною України наставник завоював срібні медалі Всесвітньої Універсіади 2015 року.

Андрій Романович зізнався, що пропозиція «Хіміка» з Южного Одеської області, з одного боку, застало його зненацька. Але з іншого боку, він довго над нею не роздумував.

– У Галичанці я пропрацював головним тренером п’ятнадцять років і мені вже хотілося перейти на інший рівень, щоб професійно зростати й вирішувати нові завдання. Зустріч із керівництвом волейбольного клубу «Хімік» ще раз переконала мене в тому, що я прийняв правильне рішення.

Тернополяни бажають Андрієві Романовичу успіхів, однак визнають, що повторити досягнення попередника буде важко, адже за  чотири сезони роботи  Сергія Голотова «Хімік» чотири рази ставав чемпіоном України, тричі – володарем Кубка країни, чотири рази поспіль виходив у чвертьфінал єврокубків.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*