gazpostach

Трагедія у Городниці: падчерка зарізала батькаДва ножові поранення стали фатальними для сорокавосьмирічного жителя села Городниця, що на Гусятинщині. Його 15 липня позбавила життя падчерка, а своєму зведеному братові порізала ліву руку.

За словами старшого слідчого-криміналіста Сергія Киселя, кривава подія сталася близько 21 години. Двадцятисемирічна жінка разом з братом пішли гуляти. Будинок вони зачинили, а ключі забрали із собою. Повернулися обоє у стані алкогольного сп’яніння. На порозі чекав розлючений батько, який не зміг потрапити до помешкання.

Між родичами почалася сварка. Чоловік вдарив падчерку в обличчя. Жінка стверджує, що не могла стерпіти такого приниження, а тому схопила зі столу ніж і нанесла кривднику два удари в ліву частину тулуба.

Поранення виявилося несумісним із життям – чоловік відразу ж помер. За батька спробував заступитися син. Проте жінка порізала тим самим ножем йому руку. Після цього втекла.

«Швидка», яка приїхала на місце виклику, констатувала смерть чоловіка, а пораненого родича забрала до лікарні, де йому наклали шви.

Проведеними слідчо-оперативними заходами зловмисницю затримали та оголосили про підозру в умисному вбивстві.

На момент слідства вона перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*