Повідомити новину

Поширити:

У січні-вересні 2021 року через службу зайнятості Тернопільщини 3460 роботодавців шукали працівників на 12082 вакансії. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,7 тис. грн. У Тернопільській області найбільшу заробітну плату пропонували роботодавці, які подали вакансії в Монастириську – 13,7 тис. грн і Козівську – 8,6 тис. грн районні філії обласного центру зайнятості та Тернопільський міськрайонний центр зайнятості – 8 тис. грн.
Найвищий розмір оплати праці був у вакансіях для інженера-будівельника, різьбяра по каменю, шліфувальника-полірувальника виробів з каменю – по 20 тис. грн, водія тролейбуса – 18,5 тис. грн, майстра будівельних та монтажних робіт – 18,2 тис. грн, дояра – 17 тис. грн, механіка з ремонту транспорту, техніка-технолога з бродильного виробництва та виноробства, апаратника оброблення зерна – по 15 тис. грн, механізатора (докер-механізатора) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах – 14,9 тис. грн.
За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сільському господарстві та наданні пов’язаних із ними послуг, переробній промисловості, сфері торгівлі та ремонту транспортних засобів.
На 25 жовтня 2021 року на Тернопільщині є 1148 актуальних вакансій. Найбільший попит мали: оператори котельні та машиністи (кочегари) котельної, водії, підсобники, кухарі, продавці, швачки, листоноші, слюсарі з ремонту транспортних засобів та офіціанти.
Серед них є 52 місця праці для осіб з інвалідністю. Найбільше таких вакансій для контролерів енергонагляду, водіїв, слюсарів, інженерів.
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 23-49-77)
 

Теги: ОЦЗ