gazpostach

Тернополяни привезли медалі з Міжнародного турніру з плаванняЮні плавці Тернополя нещодавно повернулися з Міжнародного турніру з плавання «Meteor Open-2017», який тривав впродовж трьох днів у Палаці водних видів спорту «Метеор» у місті Дніпрі. Змагання проводилися серед дівчат та юнаків 2003, 2004, 2005, 2006 років народження та молодших. У турнірі брали участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Туреччини, а також найсильніші плавці з різних куточків України.

Тернопільську команду гідно представили вихованці КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2, які вибороли у загальному підсумку 17 нагород різного гатунку. Серед дівчат відзначилися тернополянки Діана Протоковська та Дарина Олендер, представниці КДЮСШ №1, які неодноразово піднімалися на п’єдестал та отримували нагороди. Юнаки з Тернополя – Олександр Строгуш (на фото), Абдурахман Салег, Максим Поточняк, Сергій Лисобей – представники КДЮСШ №1, та Максим Льотковський – вихованець КДЮСШ №2 – були кращими серед своєї вікової категорії на різних дистанціях турніру.

Особливо варто відзначити відмінну підготовку до змагань та високі результати Сергія Лисобея (КДЮСШ №1) та Максима Льотковського (КДЮСШ №2), які у своїх вікових групах боролися за звання «Супер Спринтер» у «Битві спринтерів» на найкоротшій та найвидовищній дистанції – 50 метрів вільним стилем. І лише декілька сотих секунди завадило їм стати найшвидшими плавцями турніру та отримати високі звання – хлопці посіли другі місця серед найкращих плавців України та представників країн, які брали участь у турнірі. Окрім того, тернополянин Сергій Лисобей вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України, що є дуже високим досягненням для спортсменів його віку.

Загалом, як повідомила тренер Катерина Антонишин, уся команда Тернополя показала те, що плавання у нашому місті розвивається та прогресує, коментатор трансляції змагань та видатні тренери і спортсмени, які коментували хід змагань, неодноразово відзначали наших юнаків та дівчат, характеризували їх як перспективних та обдарованих плавців, які обов’язково увійдуть до еліти українського плавання.

Змагання проводились під егідою Федерації плавання України. І цікаво, що після закінчення турніру відбулась зустріч учасників із заслуженим майстром спорту України, чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України з плавання, учасником Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року та Ріо-де- Жанейро 2016 року Андрієм Говоровим (тренер Арілсон Соарес Да Сілва, Бразилія).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*