gazpostach

Тернополянка сама в себе купила програвачПродати чи придбати необхідний товар на Інтернет-ресурсі «OLX» з легкістю може кожен. Однак такі віртуальні ринки приваблюють не лише добросовісних користувачів, а цілу купу пройдисвітів, котрі хочуть нажитися на довірі інших.
У чергову пастку шахрая потрапила 57-річна мешканка обласного центру. Жінка розмістила оголошення про продаж програвача. Невдовзі знайшовся і покупець. Невідомий чоловік зателефонував та захотів придбати товар. Жінка назвала реквізити картки. Однак вже через декілька хвилин покупець зателефонував та повідомив про проблеми з переказом та попросив підійти до банкомату аби вуже там через певні операції отримати гроші. Жінка погодилася і за умілими вказівками шахрая замість отримати – сама того не відаючи, перевела гроші продавцю. В результаті втратила майже тисячу гривень з картки.
Застереження від правоохоронців залишаються незмінними:
– не довіряйте незнайомцям;
– не розголошуйте їм свої особисті дані та будь-які банківські реквізити;
– перевіряйте інформацію щодо умов переказу чи отримання коштів на картку, для достовірності телефонуйте до відділення банку.
– не ведіться на пропозиції невідомих допомогти перевести чи отримати кошти через банкомат. Лиходії уміло використовуючи банківські операції та маючи дані вашої картки знімають увесь залишок
– Встановіть ліміт для зняття коштів з банківської карти.
Не варто здійснювати передоплату на банківські картки продавцям, котрих ви не знаєте. Якщо товар знаходиться в іншому місті, користуйтеся доставкою з можливістю післяоплати, тобто наложеним платежем, пише tp.npu.gov.ua .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*