07.02.2023 03:27

Повідомити про новину

Поширити:

За відсутності зв’язку у житлових районах Тернополя патрульні поліцейські сповіщатимуть жителів міста про повітряну тривогу через гучномовці.

У разі екстреного вимкнення електроенергії та відсутності зв’язку в місті екіпажі патрульної поліції сповіщатимуть населення про повітряну тривогу через гучномовці, якими обладнані службові автомобілі.

Поліцейські звертаються до тернополян не нехтувати такими повідомленнями і негайно спускатися в укриття.

“Такі заходи будуть здійснюватися в тих частинах міста, де відключене електропостачання з метою інформування населення про ймовірні загрози. Там, де немає потреби використання гучномовців, ми громадян не сповіщаємо, але за потреби зорієнтуємо, де знаходиться найближче укриття», – розповіла інспектор пресслужби Управління патрульної поліції в Тернопільській області Катерина Метельська.

Правоохоронці продовжують нести службу в посиленому режимі і робити усе можливе, аби громадяни почували себе у безпеці. Щовечора на патрулювання вулиць обласного центру виходять додаткові наряди поліцейських.

“Якщо вам потрібна допомога, ви можете звертатись до співробітників поліції на вулиці та в підрозділах, аби зігрітися та зарядити телефони. Бережіть себе та у жодному разі не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та іншою важливою інформацією,” – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.