gazpostach

Тернопільський сірникар підкорює Торонто231Давно місцеві ЗМІ не розповідають про талановитого митця з Великих Гаїв Мар’яна Вархоліка. Дивно, адже ще торік хлопець ледь не щомісяця проводив майстер-класи, організовував виставки. З’ясувалося, що Мар’ян поїхав до мами, котра проживає в Канаді…

Недавно сірникар відгукнувся. Написав у редакцію, що в Торонто презентував свої роботи. А ще про те, які цікаві картини виготовляє на чужині.

«Важко тут. Богу дякувати, є рідні, які підтримують. А ще – моє хобі, що стало невід’ємною частинкою життя, додає сил і наснаги. На диво, канадійцям цікаво те, чим я займаюся. Тут неабияка велика і дружня українська діаспора. Тож я проводжу майстер-класи, виставки», – розповів митець.

Днями Мар’ян презентував свої вироби в Канадсько-Українській мистецькій фундації у місті Торонто. Серед них – вишиванки, прапори України і Канади, портрет Т.Г.Шевченка й інші шедеври.

Майстер розповів, що був приємно вражений, що на його творчий захід прийшли кілька відомих митців, місцеве телебачення і багато пересічних громадян.

«Люди тут доброзичливі. Однак я дуже сумую за Батьківщиною. Гадаю, не зможу увесь час перебувати в Канаді, напевно, приїздитиму час від часу на Україну. До слова, незабаром мої роботи виставлять у Збаразькому замку», – повідомив тернопільський сірникар.

Зоряна ДЕРКАЧ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*