gazpostach

Тернопільський нардеп Михайло Головко отримав нагороду «За спасіння життя» з рук владики Нестора11120Минулого тижня, 26 травня, у приміщенні Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор нагородив активістів, волонтерів, меценатів орденами “За спасіння життя”, “За служіння Богу та Україні”, а також медалями за “Жертовність та любов до України”.

Разом із військовими священиками прот. В’ячеславом Кізіловим та прот. Андрієм Любунем нагороду вручили і народному депутату України від ВО «Свобода» Михайлу Головку. У своєму слові вдячності політик також згадав і про день народження владики Нестора та подарував книгу, до якої увійшли імена найвідоміших та найдостойніших українців. Побажав Михайло Йосифович, щоб і архієпископ потрапив до цього поважного списку.

– Співпраця із нашими патріотичними духівникам – пріоритет для влади. Вони підтримують дух і віру наших бійців, а ми сприяємо всіма можливими силами. Вдячний за таку нагороду та буду і надалі виправдовувати високу довіру владики Нестора та єпархії, – сказав Михайло Головко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*