gazpostach

Тернопільські військовослужбовці поїхали на чергову ротаціюТам, у Попасній, вони замінять своїх колег. Захисників Вітчизни проводжали   голова обласної ради Віктор Очарук, уповноважений представник фракції ТТО Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Сергій Швець,  рідні та близькі військовослужбовців.

Звертаючись до військових, Віктор Овчарук наголосив: “Сьогодні ви від’їжджаєте на схід, щоб  змінити своїх товаришів, які виконують бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Завдання, які доведеться виконувати у зоні АТО, – нелегкі, але вкрай важливі. Ситуація, що склалася на територіях, які тимчасово захоплені незаконними бандитськими формуваннями, є досить складною. Тому очікуємо від вас виваженості, розумної ініціативи, готовності дати гідну відсіч агресорам.   Ви неодноразово були на передовій. Виявили себе мужніми, сильними воїнами. Знаю, що будете такими і надалі. Цього року з обласного бюджету в рамках програми «Турбота» на підтримку учасників АТО спрямовано майже 2 мільйони гривень. Ми і надалі допомагатимемо нашим військовослужбовцям. Тож бажаю вам, насамперед, здоров’я, сил, доброго настрою і нехай Бог вас охороняє. Повертайтесь додому живими та неушкодженими. А ще – надійного вам тилу”.

Бійці запевнили, що настрій мають бойовий.  Керівники зонального відділу військової служби правопорядку поінформували, що хлопці забезпечені всім необхідним.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*