gazpostach

Тернопільські рятувальники отримали необхідне оснащенняПонад 500 тисяч гривень виділила Тернопільська обласна рада  у рамках програми «Захист населення і територій  Тернопільської області від надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру».  Голова обласної ради Віктор Овчарук вручив працівникам ДСНС Тернопільщини апарати на стисненому повітрі, панорамні маски для захисту органів дихання, обладнання для буксирування автомобілів та бойове спорядження тощо, повідомляє http://te-rada.org.

«Ті, хто захищає кожного з нас, мають бути  повністю забезпечені усім необхідним. Адже від цього залежить збереження життя людей, які опинилася в екстремальній ситуації, – зазначив Віктор Овчарук. – Бажаю одного – нехай ці речі  використовуватимуться лише для навчань як рятувальників, так і цивільного населення.  Адже кожен громадянин  повинен знати, як поводитися при надзвичайній ситуації. Реалії такі, що це  є насправді важливо».

Віктор Овчарук наголосив, що  збереження  життя та здоров’я людей під час надзвичайної ситуації є найголовнішим. А тому  важливою є взаємодія між  екстреними  службами, а також надання оперативної та правдивої інформації.