Повідомити новину

Поширити:

Дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди вибороли тернопільські веслувальники на чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное, які щойно завершились в місті Дніпро.
Після вимушеної перерви, пов’язаної з карантином, відновлено проведення національних офіційних змагань з веслування на байдарках і каное. Так, у Дніпрі відбулися одразу два чемпіонати України: особистий, який мав на меті перевірити стан готовності провідних веслувальників до міжнародних регат, перенесених на вересень-жовтень, та командний.
Лідер нашої команди Тетяна Єднак, виборовши бронзову нагороду в байдарці-одиночці та срібну медаль у байдарці-четвірці на 200-метровій дистанції, виконала умови відбору до національної команди України та готуватиметься до чемпіонату Європи, який заплановано на жовтень в румунському місті Басков.
Бронзову нагороду на 1000-метровій дистанції у складі байдарки-четвірки виборов Ярослав Хома та виконав норматив майстра спорту України.
Дві золоті та дві срібні нагороди принесла до скарбнички області Іванна Дяченко на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років. Іванна перемогла у байдарці-одиночці на 1000- та 200-метрівці, а срібні нагороди їй дісталися на 500-метрівці та на дистанції 5 кілометрів. Іванну Дяченко також включено до складу національної збірної, яка візьме участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», що пройдуть в угорському Сегеді у вересні.
Усі медалісти – вихованці Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності (тренер – Володимир Гикавий).