Повідомити новину

Поширити:

На збаразькому стадіоні «Колос» відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 16 років сезону-2021 (Дівоча футбольна ліга Ю-16), в якому збірна Тернопільської області зустрічалася з представниця Закарпаття. Вихованки Володимира Левчука зуміли взяти впевнений реванш за поразку по полі суперника (0:1) і пробилися до фіналу «чотирьох».
У Збаражі тернополяни перемогли суперниць з рахунком 6:2, при цьому після першого таймі рахунок був нічийним – 2:2. І лише в другому таймі збірна Тернопільської області зуміла схилити шальки терезів на свій бік. Забитими м’ячами у її складі відзначилися Анастасія Гримак – 4, Катерина Юзва – 2.
У 1/2 фіналу  збірна Тернопільської області зустрінеться з командою «Пантери» (Умань), а в іншому поєдинку зіграють «Ладомир» (Володимир-Волинський) та збірна Вінницької області
Матчі фіналу «чотирьох» відбудуться з 4 по 6 жовтня у м. Умань.