Повідомити новину

Поширити:

У польському місті Душники-Здруй завершилася європейська першість з біатлону. Приємно, що бронзовим призером змагань в індивідуальних перегонах серед жінок стала тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина. Ця нагорода стала першою для збірної України. Треба зазначити, що наша спортсменка вдало провела гонку і до останнього претендувала на «золото». Проте її почин виявився вдалим і спринтерська гонка для 26-річної киянки Юлії Джими стала тріумфальною – відтепер вона є чотириразовою чемпіонкою Європи з біатлону.
А стосовно нашої землячки, то перед чемпіонатом вона думала про те, що, напевно, це ще не її змагання, потрібно трохи почекати, підрости. Коли ж фінішувала у трійці кращих, спочатку і не зрозуміла, що сталося.
– Для мене це великий результат! – зізналася біатлоністка.
На думку Меркушиної, досвід виступу на етапах Кубка світу допоміг їй, адже рівень на чемпіонаті Європи високий, суперниці набагато сильніші. Та Анастасія зрозуміла, що може боротися з ними.
Позитивний настрій та жага боротьби привели до ще однієї перемоги. Наша збірна у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Олександра Жирного та Руслана Ткаленка здобула бронзові нагороди, поступившись збірним Росії і Норвегії. Та коли зазвучав гімн Росії під час церемонії нагородження, наші біатлоністи залишили п’єдестал пошани. Цікаво, що за ними залишили п’єдестал і росіяни.