gazpostach

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека також потребує допомоги обласної радиВважає очільник облради Віктор Овчарук, який нещодавно разом із головою постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Михайлом Тимошиком побував у найбільшій бібліотеці краю.

2017 року Тернопільська обласна рада передбачає реалізувати кошти 1 млн. 270 тис. грн. на ремонтні роботи фасаду, даху та заміну вікон головної книгозбірні області, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення. Голова облради та голова комісії оглянули будівлю бібліотеки зовні та приміщення, призначені для обслуговування користувачів та службового використання, цікавилися модернізацією вестибюлю на другому поверсі, здійснену за кошти гранту Посольства США в Україні, який отримала бібліотека на підтримку ресурсного центру «Вікно в Америку». Також відвідали книгосховище на півмільйонний фонд документів, інтернет-центр, ознайомилися з друкованими виданнями бібліотеки та електронним каталогом. Віктор Овчарук переглянув кошторисну документацію та обговорив з директором бібліотеки Василем Вітенком перспективи подальшої реконструкції та заступником директора з наукової роботи та інформатизації Галиною Польовою. Після остаточного уточнення загальної вартості реконструкції з проектною організацією голова обласної ради знову зустрінеться з керівником головної книгозбірні краю.

«Вкотре переконався, що сьогодні   книгозбірні – це осередки, що надають   інформаційні, культурні, освітні, наукові послуги, які навколо себе гуртують небайдужих, передових громадян з активною суспільною позицією, котрі виборюють  українську державність, віддані демократичним цінностям.  Нинішні книжкові центри містять у собі наукові й технічні знання,  зібрання художньої літератури та мистецьких творів  і є скарбницею світових надбань у різних галузях соціально-культурного життя суспільства та інтелектуального потенціалу української нації.  Саме такою є Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека. Разом з тим вона також потребує допомоги та підтримки обласної ради»,- наголосив Віктор Овчарук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*